KRĀSAS

Neierobežota krāsu izvēle

Granitops piedāvāto un iespējamo mākslīgo granītu krāsu gamma nav ierobežota – tās iespējams pasūtīt neskaitāmās variācijās ar dažāda smalkuma graudiņiem un spīdumiem. Mēs nepārtraukti papildinām standarta paletes ar jaunām krāsām, tādejādi toņu daudzums nav ierobežots un to ir iespējams pielāgot katra pasūtījuma specifikai un klienta vēlmēm.

Kā piejauc krāsas pēc parauga ?

Ja jūsu interjerā ir kāda detaļa, kuras krāsu tonim līdzīga nepieciešama arī virsma, tad mēs piejauksim krāsu pēc jūsu atnestā parauga. Tā var būt gan flīze, gan skapīšu fasāde, sienas krāsa utt. Mēs izgatavojam speciālu krāsu paraugu, ko saskaņojam ar katru klientu individuāli.

Matētas vai pulētas

Virsma klasiskā izpildījumā ir matēta, taču var būt arī spoži pulēta.

Inkrustācijas

Ar Granitops materiālu iespējams viena izstrādājuma ietvaros savienot vairāku krāsu ornamentus, tā veidojot krāsainu virsmu bez savienojuma šuvēm. Piemēram, šādā veidā no mākslīgā akmens ir iespējams izveidot firmas vai produkta logotipu utt.

Materiāla dekora sērijas – ECO, CLASSIC un ELEGANT

Esam izstrādājuši trīs granitops materiāla dekora līnijas.

Visās sērijās tiek izmantots viens un tas pats materiāls pēc kvalitātes, izgatavošanas un tehniskajām īpašībām. Galvenās dekoru atšķirības ir dekoratīvo graudu izmērs un dažādu krāsu mirdzošie elementi.

  ECO sērija  

Dekora sērija ietver materiālu tikai ar smalkajiem graudiem.

  CLASSIC sērija  

Dekora sērija ietver materiālu ar vidējiem un smalkiem graudiem, kā arī iespēju izvēlēties graudus vienā tonī.

  ELEGANT sērija  

Dekora sērija ietver materiālu ar lieliem, vidējiem un smalkiem graudiem, kā arī dažādu krāsu mirdzošiem elementiem.