PAR MATERIĀLU

Granitops ir kompozītmateriāls, kura pamatā ir dabīgie minerāli (ATH), kas tiek kombinēti ar poliestera sveķiem.

Materiāls piešķir izstrādājumiem elegantu granīta izskatu, labas lietošanas un kopšanas īpašības. Šis materiāls tiek ražots Latvijā, bet ražošanas tehnoloģijas pamati ir apgūti ASV. 15 gadu ražošanas pieredze ir ļāvusi mums uzlabot un pilnveidot šī materiāla vizuālās un praktiskās īpašības.

  PRIEKŠROCĪBAS  

Bez salaiduma vietām

Granitops izstrādājumi jebkuras formas un izmēra jau ražošanas procesā tiek izgatavoti kā monolītas konstrukcijas. Tas palīdz nodrošināt gala produkta augstvērtīgu estētisko vērtību, kā arī dod teicamas virsmas kopšanas īpašības.

Neierobežotas krāsu iespējas

Materiāla ražošana Latvijā dod iespēju jums iegūt mākslīgā akmens virsmu jebkurā krāsu tonī pēc jūsu vēlmēm vai parauga (flīzes, sienas krāsu paraugs, mēbeles detaļa u.c.). Jums nav jāpielāgo interjera dizains iepriekš definētām virsmas krāsu paletēm.

Hermētisks pārklājums

Izstrādājumi ir pārklāti ar mākslīgā akmens pārklājumu no visām pusēm.

Jebkuras formas

Granitops materiāla sākotnējā konsistence ir šķidra. Tas dod iespēju izgatavot jebkuras formas izstrādājumus, tādējādi sniedzot iespēju realizēt jebkādus dizaina risinājumus.

  ĪPAŠĪBAS  

Virsmas ir ūdensdrošas

Granitops virsmas nevar piebriest, jo tām nav salaidumu. To pamats ir pilnībā (arī griezumos un urbumos, ja virsmas uzstādījuši mūsu meistari) pārklāts ar ūdens noturīgu mākslīgā akmens slāni.

Karstumnoturība

Virtuves virsmām ir karstuma noturība līdz 90 °C (īslaicīgi līdz 120 °C). Ja nepieciešama augstāka karstuma noturība (piemēram, īpašiem, ilgstoši siltumu uzturošiem traukiem), tiek piedāvāts iestrādāt virsmā nerūsējošā tērauda stienīšus. Virtuves virsma ir īpaši patīkama – zīdaini silta – virsma pieņem telpas temperatūru.

Ķīmiskā noturība

Virsmas ir ķīmiski noturīgas pret visām sadzīvē un laboratorijās lietojamām ķimikālijām. Arī kafijas, sulas, vīna u.c. traipus var viegli no virsmas notīrīt. Materiāls ir viegli kopjams.

Trieciennoturība

Virtuves virsmām ir laba izturība pret triecieniem. Ja triecieni netiek izdarīti ar asu priekšmetu, tiek lietots dēlītis produktu griešanai un klapēšanai, tad virtuves virsmām ir ilgs kalpošanas laiks. Ja lietošanas laikā virsmā radušies bojājumi, tos var novērst un virsmas pilnībā atjaunot.

  GARANTIJA  

Garantija visiem virsmas izstrādājumiem – 5 gadi, sabiedriskās lietošanas telpās 2 gadi.
Garantija materiālam – 25 gadi.
Granitops materiāls ir sertificēts.

  KOPŠANAS PAMĀCĪBA  

Lietošanas un kopšanas pamācība šeit