AKTUĀLAIS MELNAIS

Aktuālākās dizaina tendences ir mūžam mainīgs jēdziens, taču mode, arī interjera jomā, ir cikliska. Šobrīd pārliecinošu līdera statusu virtuves un vannasistabas dizainā ir izpelnījies drosmīgais   MELNAIS  , kas savu uzvaras gājienu veic cauri visai telpai

Melna dušas kabīne, melna vanna, melns tualetes pods, melna izlietne un melns jaucējkrāns… Par pēdējo runājot, tur arī slēpjas šīs aktualitātes esence – melns jaucējkrāns saplūst vienā elpā ar melnu izlietni, liekot tradicionāli hromētajiem ūdens maisītājiem uz brīdi atkāpties un gaidīt savu iznācienu atkal nākotnē.

Tiesa, šobrīd aktuālais   MELNAIS   ir nedaudz kaprīzs un skaidri zina, ko vēlas – tam noteikti jābūt matētam, kā arī šis melnais pārlieku neuztraucas par savu praktiskumu. Tā diemžēl ir taisnība – lai arī cik vizuāli pievilcīgs tas neizskatītos, melnā un matētā apvienojums ir visai nepraktiska izvēle, jo pieprasa divkārt rūpīgu kopšanu, – pat mazākie kaļķamens nosēdumi un ziepju nogulsnes uz melnās virsmas būs redzamas kā uz delnas.

Neapsaubāmi, klasika ir tā, kas nenoveco un ir pieprasīta vienmēr, tāpēc, daudz neatpaliekot no melnā, virtuvju un vannasistabu dizainā joprojām aktuāls ir BALTAIS, kam arī labpatīkas sekot mantrai ‘’visu vai neko’’, līdz ar to, sekojot aktualitātēm, baltai jābūt ne tikai izlietnei, bet arī tās jaucējkrānam un citiem santehnikas un dizaina elementiem.

Protams, joprojām pieturoties pie šī brīža tendencēm, arī baltā un melnā miksēšana ir atļauta.

Raksts tapis sadarbībā ar konsultantiem no santehnikas salona SIA Magma